top of page

Галерея художніх творів Олексія Колобова

 СПІВПРАЦЯ 

       

Звернення

       Шановні колеги, партнери, та потенційні партнери, перед тим як звернутись з пропозицією, ознайомтесь будь ласка, задля більшого порозуміння, з описаними варіантами співпраці нижче.

Я хочу замовити фото зйомку 

Для фізичних та юридичних осіб.

       Щиро дякуємо вам, за те що оцінили нашу роботу, та на сьогодні дана опція не доступна. Будь - які замовлення, наразі не розглядаються. Якщо ви фізична особа, і хотіли замовити фото зйомку для себе, чи своїх близьких, то ви можете заповнити анкету претендента на участь у творчих проєктах, вказавши, що бажаєте себе спробувати в якості фото моделі. 

       Якщо ви юридична особа, то ми можемо обговорити умови використання лише тих проектів над якими працює наша команда. Для цього надішліть нам будь ласка листа з пропозиціями, та детальним описом вашого бачення нашої співпраці.     

 

Я хочу запропонувати послуги

арт куратора

       Якщо ви вважаєте, що творчість автора близька вам за своєю суттю, та розділяєте його бачення світлопису й бажаєте запропонувати свої послуги куратора, то будь ласка напишіть нам. Виклавши в стислій формі свої візії, щодо актуальності тих, чи інших тем, як ви бачите можливу співпрацю, і яким саме чином потенційна співпраця може вплинути на подальшу творчість автора.

 

Я хочу запропонувати послуги

арт дилера

       

Для фізичних та юридичних осіб.

     Якщо ви займаєтесь купівлею та продажем творів мистецтва, і вважаєте, що можете вибудувати якісні відносини з колекціонерами, музеями, чи то галереями, чиї інтереси, на ваш погляд, відповідають творам автора, то, будь ласка напишіть нам, виклавши свої думки декількома реченнями, що до потенційної співпраці з автором.

 

Я хочу прийняти участь в ваших фотографічних проєктах

Для фізичних та юридичних осіб.

 

        Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої творчої команди в якійсь із якостей (приміром: фото модель, художник по костюмах, перукар, візажист, постановник фотографічних сцен, художник, редактор, тощо), чи то попрацювати в котромусь з наших проєктів, прошу, заповніть будь ласка анкету претендента на участь у творчих проєктах і надішліть нам поштою. Ми ближчим часом розглянемо ваші пропозиції і в разі зацікавленості зв'яжемось з вами. 

 

Ми галерея, музей, арт майданчик, і хочемо показати ваші твори.

Для юридичних осіб.

 

       Якщо, ви вважаєте, що на ваш погляд, котрийсь із фотографічних проєктів автора, чи то окрема збірка об'єднана якоюсь із тем, варті уваги ваших глядачів, то будь ласка напишіть нам, виклавши детально умови та ваші бачення, що до можливої співпраці.

 

Я керівник арт прєкту, і хочу запропонувати співпрацю

       

Для фізичних та юридичних осіб.

     Якщо ви опікуєтесь  мистецьким проєктом і вважаєте, що роботи автора близькі за духом та суттю, до вашого прєкту, а співпраця за для досягнення цілей які ви ставите перед собою, стане взаємно цікавою, та взаємно вигідною, то будь ласка зв'яжіться з нами, надавши якомога більше інформацію про ваш проєкт (цілі, сенси, цінності, методи, засоби, учасники, аудиторія, ЗМІ, тощо). 

 

Інші пропозиції, щодо співпраці

       

Для фізичних та юридичних осіб.

     Якщо жоден із описаних вище варіантів не відповідає тематично вашій пропозиції, щодо співпраці, то будь ласка опишіть її якомога детальніше і надішліть нам. В найкоротший термін ми обов'язково розглянемо її, і надамо відповідь.  

bottom of page