top of page

Art postcards are limited edition


Поштова листівка обмежена тиражем.

Унікальний номер: # Postcard_2x2_500-1004-2009

Олексій Колобов (1975),

Листівка. Лава і автомобіль, 2009 р.

Серія: Історії Аварійного містечка.

Розмір: 105 х 148 мм.

Тираж: 500 шт.


Серія листівок "Історії Аварійного містечка" — це збірка зображень невеличкого житлового району, поряд станції метро Чернігівська, який на сьогодні існує лише у спогадах тих киян, що колись тут жили. Містечко було збудовано в середині минулого сторіччя, у повоєнні часи, німецькими військовополоненими для проживання робітників заводу, котрі працювали переважно аварійниками. Звідси й походить його назва. Сьогодні тут стоять нові багатоповерхівки, але гадаю, що спомини про життя в цьому районі назавжди залишилися в серцях його мешканців.

Листівки з цієї серії - це своєрідний шлях в минуле, що дає можливість згадати простість та красу того життя, що панувало колись в атмосфері цього містечка. Кожне зображення має свою власну історію та настрій. Вони відображають тутешній простір, будинки, подвір'я та мешканців, які створюють унікальну атмосферу, притаманну лише цьому місцю.

Ці листівки обмежені тиражем, і можуть стати особливим подарунком для тих, хто має зв'язок з цим районом, для тих, хто колекціонує поштові картки і хоче мати щось дійсно унікальне у своїй колекції. Кожна картка розповідає свою історію, відтворює особливості архітектури споруд та характерні риси будинків. Кожна поштова листівка з цієї серії - унікальна та ексклюзивна.

7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі