top of page

"Як почати збирати листівки обмеженого тиражу?"

Листівки обмеженого тиражу - це один з найцікавіших та найбільш доступних предметів для колекціювання. Вони можуть бути дуже різноманітні: від старих листівок, які мають велику історичну цінність, до сучасних художніх листівок, створених відомими митцями. Але як почати збирати листівки обмеженого тиражу?

Визначити тему колекції.

Перш за все, вам потрібно вирішити, яку тему колекції ви хочете обрати. Це може бути щось загальне, наприклад, листівки з різних країн, або більш специфічне, наприклад, листівки з зображенням тварин. Ви можете вибрати тему, яка відображає ваші інтереси, або тему, яка є цікавою для вас з історичної або художньої точки зору.

Розглянути різні джерела.

Є багато різних джерел, де можна знайти листівки обмеженого тиражу. Наприклад, ви можете знайти їх на онлайн-аукціонах, в онлайн галереях, антикварних магазинах, на виставках та ярмарках колекціонерів. Не забувайте також про можливість обмінюватися листівками з іншими колекціонерами.

Листівки обмеженого тиражу.

Листівки обмеженого тиражу можуть мати різні характеристики, які роблять їх цінними. Наприклад, вони можуть мати високу художню якість, бути випущені обмеженим тиражем, мати рідкісний дизайн або зображення. Важливо розуміти, що саме робить листівки обмеженого тиражу цінними, щоб мати можливість оцінити їх цінність та правильно збирати колекцію.


Поштова листівка обмежена тиражем.

Унікальний номер: # Postcard_2x2_1000-1008-2019

Олексій Колобов (1975),

На приступці. Катруся й Софійка, 2019 р.

Серія: Українське село.

Оповідка: Клин.

Розмір: 105 х 148 мм.

Тираж: 1000 шт.


1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі