top of page

Колекціювання фотографій з обмеженим тиражем

Колекціювання фотографій з обмеженим тиражем сягає свого початку від початку XX століття. З того часу колекціонування стало популярним серед людей, які захоплюються фотографією, мистецтвом та історією.

Один з перших відомих колекціонерів фотографій з обмеженим тиражем - Альфред Стігліц (Alfred Stieglitz). Він був фотографом та митецьким куратором, який працював у Нью-Йорку на початку XX століття. Він зібрав вражаючу колекцію фотографій зі всього світу, включаючи роботи відомих фотографів, таких як Едвард Штейхен (Edward Steichen) та Альфред Стайгліц .

Іншим відомим колекціонером був Ховард Грінберг (Howard Greenberg), який створив свою колекцію фотографій з обмеженим тиражем у 1970-х роках. Грінберг зібрав значну кількість робіт відомих фотографів, таких як Енсел Адамс (Ansel Adams), Айворі Талгетт (Avery Talbot) та Віллі Роніс (Willy Ronis).

Зараз колекціонування фотографій з обмеженим тиражем продовжує розвиватися. Ці фотографії стали дуже популярними серед колекціонерів, оскільки вони є ексклюзивними та рідкісними. Крім того, ці фотографії часто мають значення як елементи історії фотографії та мистецтва.

Один з найбільш прикладів що вражає, колекціонування фотографій з обмеженим тиражем - колекція Пітера Феррілла (Peter Fetterman). Його колекція налічує понад 10 000 фотографій.
6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page