top of page

Галерея художніх творів Олексія Колобова

 ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ 

 

Скільки коштує доставка по Україні?

Ми з гордістю пропонуємо безкоштовну доставку до будь-якого місця в Україні. Безкоштовна доставка застосовується автоматично.

Як я можу придбати світлину якої немає в розділі КУПИТИ?

Зв'яжіться з нами, і ми спробуємо допомогти вам.

Чи можу я повернути твір мистецтва, якщо він не відповідає моїм очікуванням?

Ми хочемо, щоб ви любили ваше нове мистецтво, тому якщо твір не дуже працює у вашому просторі, поверніть його протягом 14 днів після отримання замовлення, і ми виплатимо вам компенсацію. Твір мистецтва потрібно повернути в оригінальній упаковці. Ми не беремо на себе витрати за зворотню доставку.

Як повернути твір мистецтва?

Процес повернення досить простий. Коли ви вперше отримаєте покупку, збережіть оригінальну упаковку. Переупакуйте твір мистецтва в оригінальну упаковку і зв'яжіться з нами за адресою: 7608162@gmail.com або  тел. +38 (066) 760-81-62. Твір має бути доставлений протягом 14 днів після отримання замовлення. Твори мистецтва, які повертаються пошкодженими, не приймаються.

Чи продаєте ви твори за межі України?

На даний момент онлайн продаж за межі України не доступний. Якщо ви проживаєте за межами України і бажаєте придбати котрийсь із творів автора, будь ласка зв'яжіться з нами і ми спробуємо вам допомогти.

Що робити, якщо отримаю пошкоджений предмет мистецтва?

Ми доставляємо всі твори мистецтва у створеній на замовлення упаковці, щоб забезпечити безпечну доставку, тому отримання пошкодженого мистецтва є рідкісним явищем. Якщо ви отримаєте пошкоджений витвір мистецтва, зв'яжіться з нами протягом 24 годин за адресою: 7608162@gmail.com або  тел. +38 (066) 760-81-62. Зафіксуйте факт псування твору. Збережіть коробку та весь пакувальний матеріал; ми повинні мати ці елементи, щоб обробити претензію.

 

Коли я придбаю витвір мистецтва, скільки днів піде на приїзд?

Твори зазвичай надсилаються протягом семи робочих днів. Після того, як ваші твори будуть відправлені, терміни самої доставки залежать безпосередньо від кур'єрської компанії, послугами якої ми користуємося. Зазвичай, це займає приблизно три – чотири дні. Ви отримаєте електронний лист із номером декларації, щоб ви могли точно бачити, коли ваше замовлення відправлено. Якщо вам потрібні твори мистецтва, доставлені в певні термін, будь ласка, зв'яжіться з нами перед тим, як розмістити замовлення, щоб ми могли організувати швидку доставку.

Як я можу підтримати вас?

Є декілька варіантів підтримки нас:

- Ви можете розповсюдити посилання на нашу галерея в соціальних мережах на своїх сторінках.

- Придбати наше мистецтво.

Які ви пропонуєте плани оплати для придбання творів мистецтва?

Ми пропонуємо кілька варіантів оплати. Будь ласка, зателефонуйте нам за номером тел. +38 (066) 760-81-62 або напишіть нам електронною поштою 7608162@gmail.com для отримання більш детальної інформації. Ми раді співпрацювати з вами, щоб знайти найкращий спосіб придбати нове мистецтво.

 

Що означає "обмежене видання"?

Фотографії (зображення), що заявлені в лімітований тираж обмежуються кількість примірників, що може бути надрукована відповідно до задекларованої автором кількості. Тобто якщо друк фотографії обмежений накладом, скажімо у 25 примірників, то за будь-яких обставин не може бути надрукований 26 чи 27 відбиток. Автор гарантує, що в усьому світі буде надруковано і продано лише 25 відбитків даної світлини. Проте, автор залишає за собою право публікувати вище зазначені світлини (зображення), та їх фрагменти, в мережі інтернет, або ж в паперових періодичних виданнях (журнали, газети, фото книги, книги, проспекти, брошури, поштові конверти, поштові картки) в розмірах що є значно меншими за оригінал (для мережі інтернет не більше 1200 точок по довгій стороні, і для фізичних видань не більше 20 см по довшій стороні).      

Чи надаєте ви послуги обрамлення?

Ми не пропонуємо обрамлення для наших творів мистецтва, оскільки вважаємо, що вибір обрамлення, чи то оформлення твору, є процесом досить індивідуальним і достатньо творчим. Тож поставляємо наші твори роздруковані як правило на матовому фото папері з білими полями, для більш зручного оформлення твору у рамку в подальшому. Якщо ж ви все таки зацікавлені в обрамленні, то будь ласка зв'яжіться з нами за, і ми будемо раді допомогти вам.

 

Чи є у KOLOBOV GALLERY фізичне розташування галереї?

Ми не працюємо з фізичною галереєю, проте беремо участь у мистецьких заходах. Якщо ви хочете отримати інформацію про наступну подію, будь ласка, підпишіться на нашу розсилку.

 

Мені цікаво замовити твір мистецтва, але я ніколи цього не робив. З чого мені розпочинати?

Введення в світ мистецтва - це цікаве та унікальне враження. Незалежно від того, чи купуєте ви вперше твір мистецтва, чи є досвідченим колекціонером, Ми тут, саме для того, щоб допомогти вам і зробити процес легким та приємним. Якщо у вас виникли труднощі, будь ласка, зв'яжіться з нами, і ми з радістю допоможемо вам.

bottom of page